h

Wat een zootje, maar het kan anders!

3 augustus 2009

Wat een zootje, maar het kan anders!

"Groene jungle in het centrum van Goirle".

Dit was de kop van een artikel in het Brabants Dagblad van 23 juli 2009. Het gaat hier om het braakliggend terrein op de hoek van de Kalverstraat en de Tilburgseweg. Dit terrein staat vol onkruid, tot ergernis van veel Goirlenaren en de winkeliers rond het terrein.
De SP heeft Woonstichting Leijakkers, die eigenaar is van het terrein, en de gemeente Goirle een voorstel gedaan om het terrein op te fleuren.

Onze oplossing:
Zaai dit veld in met een bloemenmengsel en we krijgen een prachtige bloementuin in ons centrum!
Als er het volgend jaar nog geen bouwactiviteit is kun je er een pluktuin van maken, waar iedereen op bepaalde tijden wilde bloemen kan plukken.

En als de gemeente samenwerkt met de woonstichting wordt er meteen een aftrap gegeven voor het door de gemeente ondertekend initiatief om aandacht te schenken aan biodiversiteit in onze gemeente. Misschien bij u beter bekend als Countdown 2010.

Volgens de SP heeft dit plan alleen maar winnaars. Wie wil er niet een prachtige bloementuin naast de Hovel? Er is al zoveel groen verdwenen in onze gemeente.

U bent hier